Gardeja

Nawigacja

Biennale plastyczne

   

LAUREACI III OGÓLNOPOLSKIEGO BIENNALE PLASTYCZNEGO

 „CZŁOWIEKIEM JESTEM; NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE”

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WOJEWÓDZTWO

WIEK

OPIEKUN

KAT. SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV - VI

NAGRODY GŁÓWNE

1

Alicja Dankowska

SP 2 Prabuty

pomorskie

10 lat

Lidia Kurowska

2

Anna Anzel

SP 89 Gdańsk

pomorskie

10 lat

Hanna Dzieciniak

3

Julia Przybyłek

SP 3 Czerwionka Leszczyny

śląskie

10 lat

Beata Pietrek

4

Mikołaj Wasilewski

SP Zieleń

kujawsko-pomorskie

10 lat

Jolanta Górecka

5

Robert Szmigiel

SP 46 Gdańsk

pomorskie

10 lat

Krystyna Drewing

6

Agata Rumińska

SP 46 Gdańsk

pomorskie

12 Lat

Krystyna Drewing

WYRÓŻNIENIA

1

Natalia Wieczorek

ZSPiP Czechy

łódzkie

11 lat

Barbara Chmiałkowska

2

Mariusz Czeszejko - Sochacki

SP Korzeniewo

pomorskie

10 lat

Anna Świderska

3

Filip Jędrzejewski

SP Nebrowo Wielkie

pomorskie

8 lat

Marzena Pomianowska

4

Amelia Jaroszewska

SP Obrzynowo

pomorskie

11 lat

Ewelina Zakrzewska

5

Franciszek Maruszak

SP 46 Gdańsk

pomorskie

10 lat

Krystyna Drewing

6

Wiktoria Aksan

GOK Gardeja

pomorskie

11 lat

Piotr Schaefer

7

Iga Jaworowicz

GOK Gardeja

pomorskie

11 lat

Piotr Schaefer

8

Patrycja Balawajder

SP Myśliwiec

kujawsko-pomorskie

11 lat

Jolanta Górecka

9

Weronika Falkowska

SP Straszewo

pomorskie

12 lat

Aleksandra Lasecka

10

Jakub Gorczyca

SSP Kwidzyn

pomorskie

10 lat

Katarzyna Ślusarska

KAT. KLASY VII i  II-III GIMNAZJUM

NAGRODY GŁÓWNE

1

Wiktoria Szumalska

SP Korzeniewo

pomorskie

13 lat

Anna Świderska

2

Julita Walczak

SP Gardeja

pomorskie

14 lat

Piotr Schaefer

3

Łukasz Bomba

ZSPiP Czechy

łódzkie

13 lat

Barbara Chmiałkowksa

4

Marta Jakiel

SP 89 Gdańsk

pomorskie

13 lat

Hanna Dzieciniak

5

Daria Kaczmarska

SP Gardeja

pomorskie

14 lat

Piotr Schaefer

6

Aleksandra Milewska

SP 5 Kwuidzyn

pomorskie

15 lat

Elżbieta Leśniewska

WYRÓŻNIENIA

1

Klaudia Plaszczyk

POPP rzy SP Palowice

śląskie

13 lat

Beata Pietrek

2

Patrycja Mrugalska

SP 89 Gdańsk

pomorskie

13 lat

Hanna Dzieciniak

3

Julia Krzemień

SP Zieleń

kujawsko-pomorskie

15 lat

Jolanta Górecka

4

Karolina Młot

SP 5 Kwuidzyn

pomorskie

14 lat

Elżbieta Leśniewska

5

Kalina Maliczenko

SP 2 Kwidzyn

pomorskie

13 lat

Ewa Święcka

6

Oliwia Kozioł

SP Gardeja

pomorskie

13 lat

Piotr Schaefer

7

Patrycja Najdowska

SP Gardeja

pomorskie

13 lat

Piotr Schaefer

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gardei
    ul. Sportowa1
    82-520 Gardeja
  • 55 2751477

Galeria zdjęć