SKO - SZKOLNE KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

• SZKOLNE KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE MOŻE ZAŁOŻYĆ KAŻDY UCZEŃ W WIEKU OD 6-13 LAT.
  • UCZEŃ PO ZAŁOŻENIU KONTA W SKO BĘDZIE MÓGŁ NA BIEŻONCO MONITOROWAĆ STAN KONTA PRZEZ INTERNET
  • WPŁAT I WYPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ U PRZEDSTAWICIELA SKO, ALE JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ PRZELEWANIA PIENIĘDZY NA KONTO DZIECKA PRZEZ RODZICÓW.

WARUNKIEM ZAŁOŻENIA KONTA W SKO JEST WYPEŁNIENIA PRZEZ RODZICÓW (PRAWNEGO OPIEKUNA) OŚWIADCZENIA , KTÓRE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSTAWICIELA SKO  WIOLETY KLEPACKIEJ - NASTĘPNIE PO OKOŁO DWÓCH TYGODNIACH UCZEŃ OTRZYMA LEGITYMACJĘ PRZYGOTOWANĄ NA WZÓR KARTY PŁATNICZEJ, NA KTÓREJ BĘDĄ ZAMIESZCZONE DANE DZIECKA ORAZ NUMER KONTA, PONADTO UCZEŃ OTRZYMA LOGIN I HASŁO, ABY DOSTAĆ SIĘ DO INTERNETOWEGO KONTA SKO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKŁADANIA SKO.